Praktické pomůcky pro učitele

Učitelské organizéry

Organizér je formátu A5 a je koncipován na základě klasifikačního sešitu, který si získal přízeň desítek tisíc kantorů. Výhodou organizéru je ještě větší variabilita a možnost uspořádat si stránky podle svých potřeb a používat tento výrobek déle než jeden školní rok. Obsahuje deset stran rozlišovacího registru pro jednotlivé třídy + 136 stran, tj. úvodní se dvěma rozvrhy, 20 seznamů s volbou pro 1–17 žáků, či 1–34 žáků, k nimž přináleží 20 klasifikačních archů a 20 proložek pro rozšíření klasifikačního prostoru, dále 40 stran pro poznámky, 4 strany pro časové plánování a dva velké rozvrhy pro lichý a sudý týden.

Letošní novinkou jsou diáře v koženém provení. Možnost velkého výběru z široké škály odstínů a barev.

V.I.P. – Kožené diáře – více v sekci diáře a kalendáře

smes-4-w
modry-uo-plny-w

Lze vybavit učitelskými vklady nebo kalendářními vklady sam-vklad-uo-3-nahled

KALENDÁŘNÍ VKLADY

Mimo nabízené učitelské vklady do těchto diářů nabízíme klasicé kalendáře obohacené o rozkládaci listy, které využijete v exponovaném období nebo klasické listy, které lze kdykoliv přemístit do dalšího týdne.

kalendar-16–4

Kalendáře se vyrábějí ve dvou verzích. Pro učitele na celý školní rok včetně prázdnin a na kalendářní rok. Obsahem je plánovací kalendář, organizace školního roku, týdenní kalendář, deset jednoduchých listů a deset rozkládacích listů s možností každoročního přiobjednání.

PRAKTIK

uo-s-prup2

obal: silný průsvitný plast s praktickým zavíráním

ELEGANCE

elegance-2010-nahled
  • obal: vysoce odolný a příjemný materiál momentálně v tyrkysové barvě, větší průměr kroužkové mechaniky s možností doplnění kalendářního vkladu

DIPLOMAT

diplomat-444–12-nahled luxusní provedení v technické kůži včetně bloku a pera

Výrobky jsou chráněny užitným vzorem v ČR/ průmyslovým vzorem pro státy EU

Napsal Robert Bojda, tisk

© 2010 Všechna práva vyhrazena.