Praktické pomůcky pro učitele

Mobilní bezdrátové mikrofonní PA systémy MIPRO

Potřebujete rychle a kvalitně nazvučit učebnu, tělocvičnu nebo venkovní prostor? Představujeme Vám jednoduché a efektivní řešení – integrované bezdrátové mikrofonní audiosystémy, které jsou pro své přednosti nejvyužívanější právě ve školách.

mipro-arb2

Tyto systémy nevyžadují žádného odborníka schopného připravit aparaturu pro nazvučení. Pro svou nízkou hmotnost je mobilnost tohoto přístroje snadná a díky výkonné duální baterii nejste závislí na zdroji a komplikované kabeláži. Dostatečný výkon a kvalita zkreslení hlasu pod 0,1 % u bezdrátového mikrofonu činí z této audiosestavy téměř profesionální a ve své kategorii bezkonkurenční záležitost.

Několik důvodů, proč je tento systém vhodný právě pro školy:

  • Veškeré komponenty jsou umístěny v kompaktním odolném obalu a lze je postupně dokupovat a jednoduše přidávat do připravených šuplíků.
  • Zařízení je vždy připraveno k okamžitému použití i bez složitého propojování.
  • Díky své nízké váze a malým rozměrům je mobilita zařízení snadná a rychlá.
  • Dobíjecí baterie zajišťuje 6–12 hodin provozu bez závislosti na zdroji a komplikované kabeláži.
  • Dostatečný výkon a kvalita zvuku (zkreslení bezdrátového mikrofonu pod 0,1 %) dělá z tohoto zařízení téměř profesionální záležitost.
  • Mixážní zesilovač umožňuje používat až šest zařízení současně, tj. CD/MP3/USB, 2 bezdrátové mikrofony, 2 kabelové mikrofony, další zařízení (klávesy, PC, iPod, notebook, magnetofon …).
  • Zařízení lze navíc propojit s pasivním reproduktorem o stejném výkonu.

Toto zařízení lze dodat v různém provedení a záleží jen na Vás, jak si sestavu nakonfigurujete. Jednotlivé sestavy a komponenty naleznete v odkazu aktuální ceník.

mipro-3–2017-nahled

Rádi Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího řešení odpovídajícího Vašim potřebám a možnostem.

ma705–5–01-nahled

Další sestavy a informace o cenách naleznete zde: Aktuální ceník 2017 popřípadě nás neváhejte kontaktovat. Vámi nakonfigurovanou sestavu Vám naceníme.

O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UKaBenelux).

"Zeptejte se přímo uživatelů, jak jsou spokojeni – Reference uživatelů

Oficiální stránky společnosti MIPRO www.mipro.com.tw

Napsal Robert Bojda, tisk

© 2010 Všechna práva vyhrazena.