OZVUČOVACÍ TECHNIKA

Mobilní bezdrátové mikrofonní PA systémy MIPRO

Potřebujete rychle a kvalitně nazvučit učebnu, tělocvičnu nebo venkovní prostor? Představujeme Vám jednoduché a efektivní řešení – integrované bezdrátové mikrofonní audiosystémy, které jsou pro své přednosti nejvyužívanější právě ve školách.

Tyto systémy nevyžadují žádného odborníka schopného připravit aparaturu pro nazvučení. Pro svou nízkou hmotnost je mobilnost tohoto přístroje snadná a díky výkonné duální baterii nejste závislí na zdroji a komplikované kabeláži. Dostatečný výkon a kvalita zkreslení hlasu pod 0,1 % u bezdrátového mikrofonu činí z této audiosestavy téměř profesionální a ve své kategorii bezkonkurenční záležitost.

Několik důvodů, proč je tento systém vhodný právě pro školy:

  • Veškeré komponenty jsou umístěny v kompaktním odolném obalu a lze je postupně dokupovat a jednoduše přidávat do připravených šuplíků.
  • Zařízení je vždy připraveno k okamžitému použití i bez složitého propojování.
  • Díky své nízké váze a malým rozměrům je mobilita zařízení snadná a rychlá.
  • Dobíjecí baterie zajišťuje 6–12 hodin provozu bez závislosti na zdroji a komplikované kabeláži.
  • Dostatečný výkon a kvalita zvuku (zkreslení bezdrátového mikrofonu pod 0,1 %) dělá z tohoto zařízení téměř profesionální záležitost.
  • Mixážní zesilovač umožňuje používat až šest zařízení současně, tj. CD/MP3/USB, 2 bezdrátové mikrofony, 2 kabelové mikrofony, další zařízení (klávesy, PC, iPod, notebook, magnetofon …).
  • Zařízení lze navíc propojit s pasivním reproduktorem o stejném výkonu.

Toto zařízení lze dodat v různém provedení a záleží jen na Vás, jak si sestavu nakonfigurujete.

Rádi Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího řešení odpovídajícího Vašim potřebám a možnostem.

O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UKaBenelux).