DIÁŘE A KALENDÁŘE

Kalendáře se vyrábějí ve dvou verzích. Pro učitele na celý školní rok včetně prázdnin a na kalendářní rok. Obsahem je plánovací kalendář, organizace školního roku, týdenní kalendář, deset jednoduchých listů a deset rozkládacích listů s možností každoročního přiobjednání.

Mimo nabízené učitelské vklady do těchto diářů nabízíme klasické kalendářní týdenní vklady obohacené o rozkládací listy, které využijete v exponovaném období nebo klasické listy, které lze kdykoliv přemístit do dalšího týdne.

Od roku 2022 máme v nabídce doplněk ke klasifikačnímu sešitu — praktický týdenní kalendář ve shodném provedení, jako je klasifikační sešit. Lze jej vložit do nabízených obalů a mít tak veškeré informace pohromadě. Získáte tím nejen přehled o klasifikaci, ale i o událostech v průběhu celého školního roku.

Šitý diář obsahuje plánovací kalendář na školní rok 2023/2024, včetně organizace školního roku, přehled v jednotlivých měsících a týdenní kalendáře s prostorem pro poznámky.

Nově máme v nabídce kvalitní kožený klip na pero nebo tužku. Klip je vhodný ke koženému obalu.

Ke klasifikačnímu sešitu nabízíme samolepicí poutko na tužku.

Pokud hledáte levnější alternativu obalu, do kterého lze umístit sešit i kalendář, máme pro Vás elegantní řešení — obal ušitý z reinkarnovaného obalového materiálu z pytle od jedlé sody BIKA.

Kožené diáře velikosti A5 jsou vyrobené z kvalitní kůže. Nejedná se o sériovou výrobu. Každý kus je originál. Obsahují klasickou čtyřkroužkovou mechaniku a poutko na tužku.

Můžete si vybrat z široké škály odstínů a meteriálů.